Смарт ТВ Xiaomi Mi box S 2/8Gb 4K (MDZ-22-AB) International Edition EU
в наявності, відправка протягом 24 годин,
доставка 1-3 дні!!!
Телевізійні смарт приставки міцно увійшли в наше повсякденне життя і відкрили нам нові грані сучасно цифрового телебачення. Приставка Xiaomi Mi Box S – це новинка від відомого своїми інноваціями китайського виробника, яка дозволяє не тільки насолоджуватися потоковим відео високої якості, але і грати, переглядати файли і навіть шукати інформацію в інтернеті. Сучасний 4-х ядерний процесор Cortex-A53 забезпечує ефективну роботу пристрою, а вбудована пам'ять об'ємом 8 Гб дає можливість зберігати інформацію прямо в пам'яті приставки.
Особливості телевізійної приставки Xiaomi Mi box S
Приставка Xiaomi Mi box S – це не сучасне цифрове обладнання, яке напевно оцінять як дорослі, так і діти. Ця модель підтримує більшість сучасних форматів відео і зображень та відтворює фільми в популярному форматі 4K HDR. До важливих особливостей приставки варто віднести такі:
-
новий компактний і стильний дизайн;
-
модель працює на ОС Android 8.1;
-
пристрій має повний комплект роз'ємів, у тому числі HDMI 2.0 a;
-
підключення до мережі здійснюється через Wi-Fi.
Приставку Xiaomi Mi Box S можна купити сьогодні за дуже приємною ціною. Функціональність цього пристрою перетворить будь-телевізор в справжній мультимедійний центр і значно розширить його можливості.

У плеєрі використовується SoC AMLogic S905X, в яку входять 4 ядра Cortex-A53, що працюють на частотах до 1,5 ГГц, і відеопідсистема Mali-450. Оперативної пам'яті тут 2 ГБ, також є внутрішнє сховище об'ємом 8 ГБ (користувачеві з них доступно близько 4 ГБ) – як бачимо, «начинка» у Mi Box S виявляється такою ж, що і у попередньої моделі Mi Box 3. Всі роз'єми зосереджені на задній бічній грані – тут можна знайти роз'єм живлення, вихід HDMI 2.0 a, поєднаний з S/PDIF аудіовихід на навушники і єдиний порт USB (причому 2.0). Як і в минулій моделі, у Xiaomi Mi Box S немає порту Ethernet, так що підключатися до мережі плеєр може тільки через Wi-Fi (802.11 a/b/g/n/ac 2,4/5 ГГц).

Переглядайте кращі шедеври кінематографу і популярні відео в мережі з неймовірним рівнем занурення. Для глибокої передачі колірної гами і відмінною деталізації Mi Box S отримав новітню технологію 4K HDR. TV-приставка забезпечує обробку відео в дозволі 4K (3840x2160 пікселів) для відтворення зі швидкістю до 60 кадрів в секунду.

Реальні фото товару:

Характеристики:
-
Тип: TV-Приставка
-
Бренд: Mi
-
Модель: S
-
Матеріал: ABS-пластик
-
Оперативна пам'ять: 2 ГБ
-
Флеш-пам'ять: 8 ГБ
-
Максимальну якість зображення: 4K (3840 x 2160)
-
Процесор: Amlogic Cortex-A53 Quad-Core 64-біт і графікою Mali-450
-
Операційна система: Android 8.1
-
Wi-Fi: 802.11 a / b / g / n / ac 2.4 GHz / 5GHz
-
Bluetooth: 4.2
-
Декодування відео: Відеодекодер: 4K 60 кадрів в секунду, VP9, H. 265, H. 264, MPEG1 / 2/4, VC-1, Real8 / 9/10
-
Підтримувані формати: RM, MOV, VOB, AVI, MKV, TS, Mp4,3D
-
Аудіо декодер: DOLBY, DTS
-
Формат аудіо: MP3, APE, Flac
-
Декодер зображення: JPG, BMP, GIF, PNG, TIF
-
Порти: HDMI 2.0 a: 1
-
USB 2.0: 1
-
Інтерфейс живлення: 1
-
Аудіо вихід: 1
-
Габаритні розміри: 95х95х16.8 мм
-
Вага: 147.1 р (+/-1г)
-
Колір: Чорний
-
Комплектація: Пульт дистанційного керування: 1
-
Керівництво користувача: 1
-
Батареї: 2
-
Адаптер живлення: 1
-
Кабель HDMI: 1
Комплектація:
-
TV Box Xiaomi Mi Box S
-
Адаптер Живлення (5,2 В, 2.1 А)
-
Bluetooth Пульт Дистанційного Керування з функцією голосового управління.
-
Керівництво Користувача
-
HDMI Кабель
-
чохол для пульта
У нашому магазині ви також можете придбати інші смарт-гаджети
Подивитися весь асортимент магазину
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Виходи | HDMI, Jack 2.5/3.5 mm |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Інтерфейси | USB, Ethernet, Bluetooth, Wi-Fi |
| Багатоканальний звук | Dolby Digital |
| Оснащення | Можливість запису (рекордер), IPTV, Smart TV, Кардрідер, Доступ в інтернет, ІК управління |
| Підтримувані носії | USB накопичувач |
| Портативний | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | IPTV приставка |
| Габаритні розміри | |
| Вбудована пам'ять | 8Гб |
| Висота | 16.8 мм |
| Довжина | 96 мм |
| Ширина | 96 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Кількість мікрофонних входів | 1 |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Оперативна пам'ять | 2Гб |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна роздільна здатність відео | 3840x2160 |
| Операційна система | Android OS |
- Ціна: 1 999 ₴









