Смартфон Lenovo K5 Play 3/32GB Black
в наявності, відправка протягом 24 годин,
доставка 1-3 дні!!!
(можлива доставка накладним платежем)
Міжнародна версія
російська та українська мови
Процесор: 8 ядер Qualcomm Snapdragon 430, 3GB Ram, 32GB пам'ять, Екран: 5.7, 1440x720px IPS LCD; Dual SIM: 3G (UMTS) + GSM, Підтримка 4G+ і VoLTE, Bluetooth, GPS, A-GPS, 13+2 МП задня і 8 МП фронтальна камера, батарея 387,670 Mah, Android 8.0
Гармонія технологічності і доступності
Смартфон Lenovo K5 3/32GB Play Black розроблений, щоб дати вам найкраще. З допомогою розташованого ззаду датчика відбитків пальців ви можете розблокувати телефон в мить ока без клопоту введення пароля. Функція подвійний SIM-карти дозволяє одночасно використовувати дві мобільні мережі. Тонкий чорний корпус дозволяє легко керувати однією рукою.

Яскравий екран
Lenovo K5 3/32GB Play Black має приголомшливий 5,7-дюймовий екран з роздільною здатністю 720 х 1440 пікселів. Співвідношення 2: 1 забезпечує максимальну зручність перегляду, так що ви можете насолоджуватися іграми і фільмами у повній мірі. Більш того, високочутливий ємнісний сенсор робить експлуатацію смартфона комфортніше.

Робіть ідеальні знімки
Смартфон оснащений 13-мегапіксельною і 2-мегапіксельною камерами, розташованих на задній панелі. Крім того, він має розширені функції, такі як HDR і панорама.
Завжди вдалі селфи 8-мегапіксельна фронтальна камера з феноменальною чіткістю допоможе зробити ідеальні селфи, які нікого не залишать байдужим.

Чудова продуктивність
Восьмиядерный процессор Qualcomm Snapdragon 430 с частотой 1,4 ГГц способен справляться со сложными задачами, не тратя время на зарядку аккумулятора. Мало того, он объединяет 3 ГБ оперативной памяти, которая позволяет быстро и плавно переключаться между приложениями. Благодаря внутренней памяти 32 ГБ и возможности расширения до 128 ГБ, смартфон позволяет хранить самое важное всегда в кармане. ОС Android 8.0 предлагает множество функций, которые позволяют телефону расходовать меньше энергии. Більш того, ОС Android 8.0 забезпечує високу швидкість завантаження, тому ви можете швидко приступити до улюблених програм. Lenovo K5 3/32GB Play Black оснащений акумулятором ємністю 387,670 маг. Ви зможете насолоджуватися безперервною роботою в Інтернеті та іграми, а смартфон не розряджається в самий невідповідний момент.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Країна виробник | Китай |
| QWERTY-клавіатура | Так |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Скло, Метал |
| ОС | Android |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Поперемінний |
| Стан | Новий |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип SIM-карти | Micro-SIM+Nano-SIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Колір | Чорний |
| Мультимедіа | |
| FM-радіо | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Голосові функції | Голосовий набір, Голосове управління, Голосова пошта |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Диктофон | Так |
| Запис відео | Так |
| Ігри | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 13 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8 Мп |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Максимальна роздільна здатність відео | 1920x1080 |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Фотокамера | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Push-To-Talk | Так |
| VoIP-клієнт | Так |
| Додаткові функції SMS | Введення тексту зі словником, Відправка SMS декільком адресатам, Шаблони повідомлень |
| Інтерфейси | Wi-Fi Hotspot, Wi-Fi Direct, Bluetooth, Wi-Fi, micro USB |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Модем | Так |
| Робота з повідомленнями | SMS, MMS, E-mail, EMS |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | ГЛОНАСС, GPS |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Сигнали виклику | Вібродзвінок, MP3-мелодії |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 5.7 дюйм |
| Додатковий екран | Відсутній |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Роздільна здатність екрану | 1440 x 720 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Тип екрану | IPS |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Кольоровий екран | Так |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 282 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 155 г |
| Висота | 153.8 мм |
| Товщина | 7.9 мм |
| Ширина | 72.6 мм |
| Пам'ять і процесор | |
| Відеопроцесор | Adreno 505 |
| Кількість ядер | 8 |
| Максимальний розмір карти пам'яті | до 128 Гб |
| Об'єм оперативної пам'яті | 3000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 32 GB |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 430 |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Ємність акумулятору | 3000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Частота процесора | 1.4 |
- Ціна: 2 429 ₴







