ТВ-Приставка Smart TV Box H96 Max 4k 4/64Gb
в наявності, відправка протягом 24 годин,
доставка 1-3 дні!!!
H96 Max – ТВ-приставка виконана з 4 ГБ оперативної пам'яті. Флагманський процесор і новітня операційна система. Ігри, фільми, соціальні мережі, онлайн-ТБ, офісні програми та багато іншого - в одному пристрої.

H96 MAX , який виділяється в першу чергу яскравим зовнішнім виглядом і збільшеним об'ємом оперативної пам'яті — 4 Гб. Приставка працює на базі потужного чотирьохядерного процесора Rockchip RK3328 побудованого на архітектурі Cortex-A53 і тактовою частотою роботи ядра 1.5 ГГц. За роботу з відео відповідає відеопроцесор Mali-450MP2 і забезпечує якісну роботу з важкими форматами відео. Також плюсом є наявність чотирьох портів USB, включаючи USB 3.0. ТВ-приставка H96 MAX Plus працює під управлінням операційної системи Android 8.1.

Простота управління, доступ до будь-яких сервісів Google Play Market, You Tube), соцмережі, інтернет серфінг через будь-які браузери Chrome, Opera), можливість установки ігор - все це доступно на даному музичному програвачі.


Характеристики:
- Система: Android 8.1
- Процесор: RK3328, 4 ядра
- Графіка: ARM Mali-450MP5
- Оперативна пам'ять: 4GB DDR3
- Вбудована память: 32GB eMMC
- WIFI: 802.11 a/b/g/n/ac 2.4 GHz/5.8 GHz
- Bluetooth: 4.1
- Lan: 100/1000Mb
- Підтримка: 4K + 2K
- Звук: 5.1 Surround Sound
- Габарити: 100 x 100 x 18 мм
Комплект поставки:
- ТВ-приставка,
- Пульт ДУ,
- Блок живлення,
- HDMI-кабель,
- Керівництво користувача
У нашому магазині ви також можете придбати інші смарт-гаджети
Подивитися весь асортимент магазину
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виходи | HDMI, Jack 2.5/3.5 mm |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Інтерфейси | Wi-Fi, USB, Ethernet |
| Багатоканальний звук | DTS-HD, DTS |
| Оснащення | ІК управління, Доступ в інтернет, Smart TV, Кардрідер, Можливість запису (рекордер), IPTV |
| Підтримувані носії | SD, USB накопичувач |
| Портативний | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | IPTV приставка |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 18 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Оперативна пам'ять | 4Гб |
| Операційна система | Google Android |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна роздільна здатність відео | 3840x2160 |
- Ціна: 1 249 ₴







