Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Смартфон Xiaomi Redmi Note 5 Blue (4/64GB) + Чохол
в наявності, відправка протягом 24 годин,
доставка 1-3 дні!!!
(можлива доставка накладним платежем)
+ російська та українська мови!
+ подарунок - силіконовий чохол
Процесор: 8 ядер Qualcomm Snapdragon 636, 4GB Ram, 64GB пам'ять,
Екран: 5.99, 2160x1080px IPS LCD; Dual SIM: 3G (UMTS) + GSM, Підтримка 4G+ і
VoLTE, Bluetooth, GPS, A-GPS, 12 МП і 5 МП задня і 13 МП фронтальна
камера, батарея 4000 Mah, Android 8.1
Корпус виконаний з металу з несуттєвими пластиковими вставками. Крім камер на задній панелі
розташований сканер відбитка пальця і брендова напис. Передня частина пристрою має велике
дозвіл на відміну від своїх попередників завдяки тому, що тут відсутні сенсорні клавіші.

Головною особливістю Xiaomi Redmi Note 5 є шестидюймовый дисплей, а точніше діагоналлю
5,99 дюйма з дозволом 2160x1080. Крім того, поверхня дисплея створена з скла 2,5 D
використанням технології Gorilla Glass 5, що робить його більш міцним, витривалим та стійким до подряпин і пошкоджень.

Чіпсет Qualcomm Snapdragon 636, в якому використовується 8-ядерний процесор на ядрах Kryo 260, створений за
новітньому 14-нм техпроцесу, що дозволяє процесору з тактовою частотою 1.8 ГГц підвищити
продуктивність на 40% в порівнянні з процесором Snapdragon 625.

Таким чином, відмінні характеристики, що включають 4 Гб оперативної пам'яті і 64 Гб вбудованої, дозволять
власникові нового девайса домогтися високих результатів в плані його роботи, обробки великих обсягів
інформації, а також користування вимогливими додатками. Родзинкою Redmi Note 5, перетворює його на один з кращих в класі камерафонов, стала його
сдвоенна камера, яка побудована на 12 Мп модулі і 5 Мп модулі від Samsung.
Апарат має акумулятор ємністю 4000 мАһ з можливістю швидкої зарядки. Враховуючи той факт, що
внутрішні параметри вважаються в міру високими, споживання енергії не дуже велике, що забезпечить
щасливому власникові цього гаджета помірну автономність. При активному або змішаному використанні
батарея обіцяє добу-двоє безперервної роботи. Новий смартфон володіє операційною системою Android з
новою версією 8.1.
Реальні фото товару:



Технічні характеристики:
- Екран: 5.99", 18:9, 2.5 D, Full HD+ 2160 x 1080, IPS, 450 ніт, Corning Gorilla Glass;
- Процесор: Qualcomm Snapdragon 636, 8 ядер Kryo 260 (4×1.8 ГГц + 4×1.6 ГГц);
- Графічний процесор: Adreno 509;
- оперативна пам'ять: 4 ГБ, LPDDR4X 1333 МГц
- ПЗУ: 64 ГБ, eMMC 5.1 і гібридний слот Nano-SIM/Micro-SD;
- Основна камера: 12 MP, f/1.9 + 5 MP, f/2.0, розмір пікселя 1.4 мкм;
- Фронтальна камера: 13 MP, LED-спалах, OmniVision модуль OV13855;
- Акумулятор: 4000 маг, 5V/2A charging, QC 2.0;
- Сканер відбитка пальця
- Частоти: 2G GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 & 2 SIM
3G HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100
4G LTE band 1(2100), 3(1800), 5(850), 40(2387,67), 41(2500)
- Wi-Fi: 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, WiFi Direct, hotspot
- Bluetooth: 5.0, A2DP, LE
- GPS with A-GPS, GLONASS, BDS, Infrared port, FM radio, microUSB 2.0
- Габариты: 158.6 х 75.4 х 8.05 мм
- Вес: 181 грамм
- Версия MIUI 10
В нашем магазине вы также можете купить другие модели смартфонов
Посмотреть весь ассортимент магазина
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| QWERTY-клавіатура | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| ОС | Android |
| Стан | Новий |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), CDMA, GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Колір | Блакитний |
| Мультимедіа | |
| FM-радіо | Так |
| Запис відео | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 13 Мп |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Стереодинаміки | Так |
| Фотокамера | Так |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 5.99 дюйм |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Роздільна здатність екрану | 2160x1080 |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Кольоровий екран | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 181 г |
| Висота | 158.6 мм |
| Товщина | 8.05 мм |
| Ширина | 75.4 мм |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Ємність акумулятору | 4000 мА/год |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Дзвінки | |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Максимальний розмір карти пам'яті | до 128 Гб |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 GB |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 636 |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відеопроцесор | Adreno 509 |
| Частота процесора | 1.8 |
- Ціна: 4 799 ₴











