Смартфон Doogee Y6
в наявності, відправка протягом 24 годин,
доставка 1-3 дні!!!
(можлива доставка накладним платежем)
+ російська та українська мова
+ подарунок - силіконовий чохол та плівка
Процесор: 8 ядер MediaTek MT6750, 2GB Ram, 16GB пам'ять,
Екран: 5.5 1280x720px IPS LCD; Dual SIM: 3G (UMTS) + GSM, Bluetooth, GPS, A-GPS, 13
МП задня і 8 МП фронтальна камера, батарея 3200 mAh, Android 6.0
Doogee Y6 – високоякісний, стильний і сучасний смартфон від компанії Doogee. Цільний корпус з авіаційного алюмінію, відмінна начинка і підвищена функціональність роблять Y6 гідним суперником.

За продуктивність відповідає восьми ядерний процесор MediaTek MT6750, що працює на тактовій частоті 1.5 ГГц, оперативної пам'яті 2 ГБ і 16 ГБ постійної, яку можна розширити за допомогою microSD карти об'ємом до 64 ГБ. Doogee Y6 оснащений двома камерами — задня має 13 мегапікселів, фронтальна 8, причому обидві оснащені LED спалахами. Задня камера оснащена фірмовим сенсором Samsung S5K3L8, який забезпечує відмінну якість одержуваних знімків навіть при поганому освітленні , а також швидким фазовим авто фокусом.

Doogee Y6 оснащений сенсорним дисплеєм IPS з розмірами 68×121 мм при діагоналі в 5,5 дюйма. Дозвіл при цьому складає всього лише 1280×720, навіть не Full HD, тому щільність точок — всього близько 267 ppi. У смартфоні встановлений незнімний акумулятор з ємністю 3200 маг. Безперервно відтворювати відео при максимальній яскравості екрану девайс може протягом семи з половиною годин.
Реальні фото товару:



Основні характеристики Doogee Y6:
- SoC MediaTek MT6750, 8 ядер ARM Cortex-A53 @1,5 ГГц
- GPU Mali-T860
- Операційна система Android 6.0
- Сенсорний дисплей IPS 5,5", 1280×720, 267 ppi
- Оперативна пам'ять (ОЗУ) 2 ГБ, внутрішня пам'ять 16 ГБ
- Підтримка Micro-SIM (1 шт.), Nano-SIM (1 шт.)
- Підтримка microSD до 64 ГБ
- Мережі GSM/GPRS/EDGE (850/900/1800/1900 МГц)
- Мережі WCDMA/HSPA (900/2100 МГц)
- Мережі LTE cat.4 FDD Band 1/3/7/20
- Wi-Fi 802.11 b/g/n (2,4 ГГц)
- Bluetooth 4.0
- GPS, A-GPS
- Micro-USB 2.0, USB OTG
- 13 Мп Камера, автофокус, f/2,8, відео 1080p
- Фронтальна камера 8 Мп, f/2,4, фікс. фокус
- Датчик наближення, освітлення, геомагнітний, акселерометр
- Акумулятор 3200 маг
- Розміри 154×78×8,5 мм
- Маса 197 г
У нашому магазині ви також можете придбати інші смартфони
Подивитися весь асортимент магазину
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doogee |
| QWERTY-клавіатура | Ні |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| ОС | Android |
| Стан | Новий |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип SIM-карти | Micro-SIM |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Колір | Чорний |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 5.5 дюйм |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Роздільна здатність екрану | 1280x720 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Кольоровий екран | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 197 г |
| Висота | 154.2 мм |
| Товщина | 8.5 мм |
| Ширина | 77.5 мм |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Час роботи у режимі очікування | 150 годин |
| Ємність акумулятору | 3200 мА/год |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Мультимедіа | |
| Спалах | Світлодіодна |
| Спалах фронтальної камери | Ні |
| Диктофон | Так |
| Запис відео | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 13 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8 Мп |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Фотокамера | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 4 |
| Максимальний розмір карти пам'яті | до 32 Гб |
| Об'єм оперативної пам'яті | 2000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 16 GB |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відеопроцесор | Mali-T860 |
| Процесор | MediatTek MTK6750 |
| Частота процесора | 1.5 |
- Ціна: 2 199 ₴










