Смартфон Homtom ZoJI Z8
в наявності, відправка протягом 24 годин,
доставка 1-3 дні!!!
(можлива доставка накладним платежем)
+ російська та українська мова
+ плівка
Процесор: 8 ядер MediaTek MT6750, 4GB Ram, 64GB пам'ять,
Екран: 5 1280x720px IPS LCD; Dual SIM: 3G (UMTS) + GSM, Bluetooth, GPS, A-GPS,
16 МП задня і 13 МП фронтальна камера, батарея 4250 mAh, Android 7.0
Компанія Homtom під своєю порівняно свіжої маркою ZOJI представила ще одну захищену новинку ZOJI Z8. Апарат отримав повноцінний захист від вологи й пилу за стандартом IP68. Пристрій оснащений процесором MTK6750, який працює з частотою 1,5 ГГц. Кількість ядер -8. Встановлений графічний процесор типу Mali-T860 MP2.

ZOJI Z8 отримав 5,0-дюймовий дисплей з роздільною здатністю 1280 х 720 пікселів, 4 Гб оперативної і 64 Гб постійної пам'яті з можливістю розширення (гібридний слот). Надана модель обладнана вбудованою камерою 16 Мп з діафрагмою f/2.0. Є світлодіодний спалах, оптична стабілізація. Фронтальна камера має ємність 13 Мп. Акумулятор на 4250 маг, а також ОС Android 7.0 Nougat . Розміри новинки складають 147,3 x 75,2 x 12,5 мм.


Реальні фото товару:



Характеристики:
- 5-дюймовий HD-дисплей, прикритий загартованим склом Corning Gorilla Glass 4;
- 64-бітний процесор MediaTek MT6750 з частотою 1,5 ГГц;
- графічний прискорювач Mali-T860 MP2;
- 4 ГБ оперативної пам'яті;
- 64 ГБ вбудованої пам'яті;
- підтримка карт пам'яті microSD до 128 ГБ;
- 16-мегапіксельна основна камера з світлосилою f/2,0 ;
- 13-мегапіксельна фронтальна камера;
- акумулятор ємністю 4 250 маг;
- можливість використання в якості зовнішнього акумулятора для зарядки інших пристроїв;
- захист за стандартом IP68;
- Android 7.0 Nougat;
- сканер відбитків пальців;
- підтримка двох SIM-карт;
- підтримка 4G LTE;
- габарити: 147,3 x 75,2 x 12,5 мм.
У нашому магазині ви також можете придбати інші моделі смартфонів
Подивитися весь асортимент магазину
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Homtom |
| Країна виробник | Китай |
| QWERTY-клавіатура | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат, Скло |
| ОС | Android |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Поперемінний |
| Стан | Новий |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 250 г |
| Висота | 147.3 мм |
| Товщина | 12.5 мм |
| Ширина | 75.2 мм |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Час роботи у режимі розмови | 1440 хв |
| Ємність акумулятору | 4250 мА/год |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Мультимедіа | |
| Спалах | Світлодіодна |
| Спалах фронтальної камери | Ні |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 16 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 13 Мп |
| Фотокамера | Так |
| Функції камери | Автофокус |
| Дзвінки | |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 5 дюйм |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Роздільна здатність екрану | 1280x720 |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Кольоровий екран | Так |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 294 |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Максимальний розмір карти пам'яті | до 64 Гб |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 GB |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Процесор | MediatTek MTK6750 |
| Частота процесора | 1.5 |
- Ціна: 3 749 ₴










