Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Смартфон Xiaomi Redmi Note 6 Pro 4/64GB Black
в наявності, відправка протягом 24 годин,
доставка 1-3 дні!!!
(можлива доставка накладним платежем)
Міжнародна версія
російська та українська мови!
+ силіконовий чохол
Процесор: 8 ядер Qualcomm Snapdragon 636, 4GB Ram, 64GB пам'ять,
Екран: 6.26, 2160x1080px IPS LCD; Dual SIM: 3G (UMTS) + GSM, Підтримка 4G+ і
VoLTE, Bluetooth, GPS, A-GPS, 12 і 5 МП задня і 20 і 2 МП фронтальна
камера, батарея 4000 Mah, Android 8.1
Досконала модель Xiaomi Redmi Note 6 Pro, серцем смартфона є восьмиядерний процесор
Qualcomm Snapdragon 636 1,8 Ггц і графічним чіпом Adreno 509.

Xiaomi Redmi Note 6 Pro оснащується екраном діагоналлю 6,26 дюйма з дозволом 2160 x 1080 пікселів,
подвійний основною камерою з датчиками роздільною здатністю 12+5 Мп і селфи-камерою роздільною здатністю 20+2 Мп,
дактилоскопічним датчиком.
Xiaomi Redmi Note 6 Pro запропонує 4 ГБ оперативної пам'яті 64 ГБ вбудованої пам'яті з можливістю
расширения при помощи карты памяти microSD с максимальной емкостью до 256 ГБ. На спине смартфона есть
сканер отпечатков пальцев и двойная основная камера.

Xiaomi Redmi Note 6 Pro работает под управлением Android 8.1 Oreo с интерфейсом MIUI 9.6, а энергию для
работы предоставляет аккумулятор емкостью 4000 mAh. Фирменная технология оптимизации энергопотребления
гарантирует, что вам не придется искать возможность подзарядиться в середине дня.
Реальные фото товара:

Характеристики
3G да
4G LTE да
Класс
Класс для селфи, с мощным аккумулятором, с хорошей камерой
Дисплей
Тип IPS LCD
Размер экрана 6.26''
Cтекло Corning Gorilla Glass
Разрешение (pixel) 2280 x 1080
Процессор
Процессор Qualcomm Snapdragon 636
Количество ядер 8
Тактовая частота 1.8 Ггц
Оперативная память
Объем оперативной памяти(Mb) 4 Гб
Объем встроенной памяти 64 Гб
Слот расширения,сменная КП
Поддерживаемый формат microSD 256 GB
Стандарт, частотный диапазон
Стандарт связи 2G (GSM), 3G (HSDPA), 4G (LTE)
Тип сим-карты Nano-Sim
Количество сим-карт 2 или (1 SIM + карта памяти)
Поддержка CDMA да
Цифрова камера
Основна камера 12+5 Мп
Фронтальна камера 20+2Мп
Особливості HDR, LED спалах, Панорама
Акумулятор,живлення
Підтримка швидкої зарядки Quick Charge 3.0
Підтримка бездротової зарядки так
Тип, об'єм акумулятора 4000 mAh
Операційна система
Операційна система Android 8.1 Oreo
Тип сенсорний моноблок
Розміри 157,9 х 76,4 х 8,2 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик, Алюміній |
| ОС | Android |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Поперемінний |
| Стан | Новий |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Колір | Чорний |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.26 дюйм |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Кольоровий екран | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 157.9 мм |
| Товщина | 8.2 мм |
| Ширина | 76.38 мм |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 4000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Мультимедіа | |
| Запис відео | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 12 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 20 Мп |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Максимальна роздільна здатність відео | 1920x1080 |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Фотокамера | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 4 GB |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 636 |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відеопроцесор | Adreno 509 |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 256 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 64000 MB |
| Роздільна здатність екрану | 1080x2280 |
- Ціна: 4 649 ₴








