Силіконовий напівпрозорий чохол для Xiaomi Mi Pad 4
відправка протягом 24 годин,
доставка 1-3 дні
Силіконовий чохол на Xiaomi Mi Pad 4 (TPU) прозорий і легкий, не заважає контакту з гаджетом, при цьому всі необхідні роз'єми знаходяться у вільному доступі. Під ним не накопичується пил і конденсат, згубні для сучасної техніки.
Soft Case Xiaomi Mi Pad 4 - недорогий, практичний аксесуар, який підкреслює корпус девайса і захищає його від впливу зовнішніх подразників.
М'який чохол Сяоми мі пад 4 наноситься і знімається одним рухом. Клавіші гаджета захищені накладками, тому не стираються і не накопичують бруд. З часом аксесуар не втрачає форму і прозорість.
Матовий чохол Xiaomi MiPad 4 Wi Fi легко згинається і розгинається, приймаючи форми гаджета без втрати пружності. Під час падінь і ударів чохол служить амортизатором, який поглинає вібрації, мінімізує виникнення внутрішніх і зовнішніх поломок.
Чохол силікон Ксиаоми мі пад 4 приємний на дотик, має гладку однорідну поверхню, яка не ковзає в руках і легко очищається. На ньому не видно подряпини і відбитки пальців.
Особливості:
матеріал: термополиуретан (TPU),
еластичність у поєднанні зі стійкістю до розтягування, стійкість до подряпин,
накладки на кнопки регулювання гучності і включення / вимикання,
присутні всі необхідні отвори,
надійна фіксація смартфона в чохлі,
кольори: прозорий (напівпрозорий).
У нашому магазині ви також можете придбати інші чохли для смартфонів, планшетів Xiaomi
Подивитися весь асортимент магазину
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Висота пристрою | 200.2 мм |
| Діагональ екрану пристрою | 8" |
| Матеріал | Силікон |
| Призначення | Для планшета |
| Особливість кольору | Прозорий |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Без застібки |
| Товщина пристрою | 7.9 мм |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Фіксація пристрою | Куточки (гумка) |
| Колір | Прозорий |
| Ширина пристрою | 120.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форм-фактор | Бампер |
- Ціна: 145 ₴







