Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безпровідна мишка Rapoo M218 в наявності,
відправка протягом 24 годин,
доставка 1-3 дні!!!
Якісна недорога бездротова оптична мишка Rapoo M218


Характеристики:
- Бездротове з'єднання на частоті 2,4 ГГц
- Робочий діапазон: 10м
- Оптична роздільна здатність: 1000 DPI
- Підтримка Windows (всі версії) / Linux / Mac OS
- Час роботи від батарейки АА: до 9 міс.
- Розміри: 9,8 см х 6 см х 3,8 см
- Вага:118 г
В комплекті:
- мишка
- ресивер
- інструкція
У нашому магазині ви також можете придбати інші аксесуари для комп'ютерів і ноутбуків
Подивитися весь асортимент магазину
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rapoo |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 118 г |
| Висота | 38 мм |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Довжина | 98 мм |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 1000 dpi |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Тип бездротового зв'язку | Bluetooth |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 60 мм |
| Миша | |
| Дизайн миші | Для правої руки |
| Кількість клавіш миші | 3 |
| Конструкція миші | Класична |
| Тип миші | Оптомеханічна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс підключення | Бездротове |
- Ціна: 169 ₴






