Обкладинка для Apple iPad Pro 10.5" 2017/iPad Air 10.5" 2019 Black (4822352781003)
в наявності, відправка протягом 24 годин,
доставка 1-3 дні!!!
Колір - Black
Обкладинка для iPad виготовлена з цільного листа поліуретану і захищає пристрій з обох сторін. Вона автоматично виводить iPad з режиму сну при відкритті і повертає в нього під час закриття.

ЗРУЧНО ТА НАДІЙНО
Чохол Soft Case для iPad має олеофобне покриття, яке виключить освіта відбитків і плям на чохлі. Аксесуар можна використовувати в якості підставки під час перегляду фільмів або роботи. Якісні та міцні матеріали забезпечать захист від таких явищ як подряпини і потертості, а кути посилені зберігати планшет від сколів при випадковому падінні.


| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота пристрою | 256 мм |
| Діагональ екрану пристрою | 10.5" |
| Матеріал | Поліуретан |
| Призначення | Для планшета |
| Особливість кольору | Матовий |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Без застібки |
| Фіксація пристрою | Магніт |
| Форм-фактор | Обкладинка |
| Колір | Чорний |
| Ширина пристрою | 175 мм |
- Ціна: 529 ₴





