Смартфон Poco X3 6/128GB Shadow Gray Global Version 1 Рік Гарантії
в наявності, відправка протягом 24 годин,
доставка 1-3 дні!!!
(можлива доставка накладним платежем)
російська та українська мови!
силіконовий чохол
Процесор: 8 ядер Qualcomm Snapdragon 732G, 6GB Ram, 128GB пам'ять, Екран: 6.67, 2400x1080px IPS LCD; Dual SIM: 3G (UMTS) + GSM, Підтримка 4G+ і VoLTE, Bluetooth, GPS, A-GPS, 64 МП+13 МП +2 МП +2 МП задня і 20 МП фронтальна камера, батарея 5160 Mah, NFC, Android 10
Процесор 732G володіє високою графічною ємністю обробки і розширеними обчислювальними можливостями AI. У ньому використовується 8nm технологічний процес і окта-ядро чіпа, щоб дістатися до тактовою частотою 2,3 ГГц.

Технологія LiquidCool 1,0 Plus 3D тепловиділення, відтворення на повній швидкості. Сприйняття користувачів плавності багато в чому залежить від частоти оновлення телефону. Екран частоти оновлення 120 Гц може відображати до 120 кадрів в секунду. Це дозволяє вам грати в ігри і легко прокручувати через соціальні мережі.

На 6,67-дюймовому FHD+ дисплеї з співвідношенням сторін 20:9 будь-яке зображення виглядає живим і реалістичним. Завдяки мінімальним рамок і крихітному отвору під фронтальну камеру корисна площа екрану складає неймовірних 91.25 % площі фронтальної панелі. Технологія захисту зору мінімізує шкідливий вплив синього світіння на очі і дозволяє довго користуватися смартфоном без відчуття втоми і дискомфорту.

Квадрокамера з основним модулем Sony IMX 682 з роздільною здатністю 64 Мп отримує чудові фотографії в будь-яких умовах зйомки. Ультраширокоугольная 13 Мп камера з кутом огляду 119 градусів уміщує у кадр більше деталей. Макрокамера 2 Мп з фокусною відстанню від 4 см допоможе зберегти красу крихітних об'єктів. Камера глибини 2 Мп розмиває фон для отримання портретів професійної якості.

Високоефективна батарея ємністю 5160 маг дозволить вам користуватися смартфоном багато годин без обмежень: грайте в ігри, дивіться відео, фотографуйте і редагуйте фото.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | POCO |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| ОС | Android |
| Стан | Новий |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Колір | Сірий |
| Мультимедіа | |
| FM-радіо | Так |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Диктофон | Так |
| Запис відео | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 64 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 20 Мп |
| Максимальна роздільна здатність відео | 3840x2160 |
| Фотокамера | Так |
| Функції камери | Спалах, Автофокус |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.67 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2400*1080 |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Кольоровий екран | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 215 г |
| Висота | 165.3 мм |
| Товщина | 9.4 мм |
| Ширина | 76.8 мм |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5160 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Максимальний розмір карти пам'яті | до 256 Гб |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
- Ціна: 7 239 ₴






