Гарантія 9 міс.
Європейська версія
Смартфон Google Pixel 4a 5G 6/128GB Just Black
в наявності, відправка протягом 24 годин,
доставка 1-3 дні!!!
Процесор: Qualcomm Snapdragon 765G, 6GB Ram, 128GB пам'ять, Екран: 6.2" 2340x1080px OLED; Dual SIM: Nano-SIM + eSIM, 4G (UMTS) + GSM 5G, Bluetooth, GPS, A-GPS, 12.2 МП задня і 8 МП фронтальна камера, батарея 3885 Mah, Android 11, сканер відбитків пальців!!!
Компанія Google представила ряд своїх нових продуктів, серед яких знайшлося місце і версії смартфона Pixel 4a (5G) з фірмовим чіпом безпеки Titan M, службовець для забезпечення збереження користувальницьких даних. Pixel 4a 5G отримав збільшений дисплей тепер його діагональ становить 6,2 дюйма. Дозвіл AMOLED-дисплея це Full HD+.

Процесор Qualcomm Snapdragon 765G, який поєднує в собі вісім ядер з тактовою частотою до 2,4 ГГц, відеоприскорювач Adreno 620 і модем X52. Пристрій отримало 6 ГБ оперативної пам'яті. Ємність вбудованого накопичувача становить 128 ГБ. В лівому верхньому кутку екрану в круглому вирізі розташувалася фронтальна 8-Мп камера. Основна камера поєднує в собі 12,2-Мп основної та 16-Мп.

Пристрій працює під управлінням новітньої ОС Android 11.Pixel 4a 5G може похвалитися підтримкою двох діапазонів Wi-Fi, Bluetooth 5.0 і NFC-модулем. Ємність акумулятора становить 3885 маг.

Технічні характеристики Pixel 4a (5G):
- Підтримка стандартів зв'язку: 5G; 4G/LTE; 3G; GSM; слот під SIM карту + eSIM
- Розміри: 153,9x74x8,2 мм
- Вага: 168 г
- Платформа: Android 11
- Процесор: 2,4 ГГц, восьмиядерний, Qualcomm Snapdragon 765G
- Дисплей: 6,24-дюймовий, OLED, роздільною здатністю 1080 x 2340 пікселів
- Подвійна основна камера: 12,2 МП (dual-pixel, 1.4 μm, 77°), ƒ/1.7, dual-pixel фазовий автофокус, оптична і електронна стабілізація зображення + 16 МП (ширококутний, 107°, 1.0 μm), ƒ/2.2; світлодіодне підсвічування; підтримка 4К відеозйомки (60 fps)
- Фронтальна камера: 8 МП (1.12 μm, 83°), f/2.0; підтримка Full HD відеозйомки (30 fps)
- Аудіо: Стерео динаміки, 2 мікрофона, Система шумозаглушення
- Пам'ять: 6 Гб ОЗУ (LPDDR4x), 128 Гб вбудованої
- Комунікації: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac; Bluetooth v5.0 + LE; USB Type-C 3.1 Gen 1; NFC; GPS, ГЛОНАСС, Galileo, QZSS, BeiDou
- Акумулятор: 3885 маг
- Інше: Акселерометр, Гіроскоп, Барометр, Датчики наближення і освітлення, Електронний компас, Спектральний сенсор і датчик мерехтіння
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | |
| Гарантійний термін | 9 міс |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик, Скло |
| ОС | Android |
| Репліка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт зв'язку | 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE), 5G |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Колір | Чорний |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Роздільна здатність екрану | 2340x1080 |
| Сенсорний екран | Так |
| Кольоровий екран | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 168 г |
| Висота | 153.9 мм |
| Товщина | 8.2 мм |
| Ширина | 74 мм |
| Мультимедіа | |
| Спалах фронтальної камери | Так |
| Диктофон | Так |
| Запис відео | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 12.2 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8 Мп |
| Стереодинаміки | Так |
| Фотокамера | Так |
| Дзвінки | |
| Гучний зв'язок | Так |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 3885 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Слоти карти пам'яті | Немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ екрану | 62 дюйм |
- Ціна: 15 999 ₴

