Відеореєстратор Xiaomi 70mai Pro Smart Dash Cam Російська версія GPS-модулем
в наявності, відправка протягом 24 годин,
доставка 1-3 дні!!!
(можлива доставка накладним платежем)
Російська версія
70mai Dash Cam Pro - відеореєстратор з 2-дюймовим РК-екраном і 5-мегапіксельною камерою, яка знімає з роздільною здатністю 2592х1944 пікселів. В режимі паркування камера 70mai переходить в сплячий режим, але продовжує стежити за транспортними засобами. Через наявність G-сенсора, пристрій починає записувати відео само, якщо відбувається будь-яке зіткнення, і кадри події будуть збережені окремо в файлах подій, уникаючи стирання.

Лінійка відеореєстраторів від компанії 70mai, яку активно підтримує Xiaomi, поповнилася Pro моделлю. Пристрій отримав дисплей і більш сучасну начинку. Оптичний модуль представлений сенсором Sony IMX335 і шістьма лінзами з кутом огляду 140°.

Крім того, чутливий G-sensor "моментально реагує на рух. Якщо хтось наблизитися до вашого авто, автоматично включається відеофіксація (пристрій підтримує режим Timelapse (прискорена зйомка)). Такий функціонал істотно підвищує охоронні можливості пристрою. З 70mai Dash Cam Pro, ваш автомобіль знаходиться під "пильним наглядом" 24 години на добу.


Реальні фото товару:

Характеристики
-
матриця Sony IMX335, 5MP, дозвіл 2592 x 1944 px
-
дисплей 2 дюйми, роздільна здатність 320×240 пікселів
-
процесор Hi3556V100 Confirmed (2 ядра)
-
об'єктив складається з 6-ти лінз з кутом огляду 140°, f/1.8
-
підтримка WDR (розширений динамічний діапазон), якісна картинка при будь-якому освітленні, застосована технологія DeFog (антитуман)
-
алгоритм налаштування картинки під такі погодні умови як сніг або туман
-
система допомоги на дорозі ADAS, GPS (доповнюється модулями)
-
підтримка карт пам'яті microSD від 16 до 64 Гб, клас 10 або вище (не входить в комплект)
-
Wi-Fi: Частота 2.4 ГГц
-
G-сенсор
-
Циклічна запис
-
Високоефективний кодек H. 265
-
Робоча температура: -10 ~ 60℃
-
Габарити: 87.5 x 53 x 18 мм
-
Живлення від прикурювача, на вході 5V 2A
-
Батарея 500 mAh (близько 30 хвилин роботи)
-
Додаток працює з Android 4.1/iOS 8.0 і вище
-
Довжина кабелю 3.5 метра
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Датчик удару | Є |
| Кількість камер | 1 |
| Кількість мегапікселів камери | 5 Мп |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Підтримувані формати флеш-карт | microSD |
| Розмір матриці | 1/1.8" |
| Дозвіл запису | 2592x1944 |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Аварійний запис | Так |
| Автомобільний адаптер | Так |
| Довжина шнура | 3.5 м |
| Запис часу і дати | Так |
| Інтерфейс підключення до джерела | USB |
| Меню російською | Так |
| Кут огляду | 140 град. |
| Функція автозапису | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 18.2 мм |
| Довжина | 87.5 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 2 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 320×240 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип матриці | Sony / IMX335 |
- Ціна: 2 199 ₴








