Смартфон Oukitel K5000
в наявності, відправка протягом 24 годин,
доставка 1-3 дні!!!
(можлива доставка накладним платежем)
+ силіконовий чохол
Процесор: 8 ядер MediaTek MT6750, 4GB Ram, 64GB пам'ять,
Екран: 5.7 1440x720px IPS LCD; Dual SIM: 3G (UMTS) + GSM, Bluetooth, GPS, A-GPS,
13 МП задня і 16 МП фронтальна камера, батарея 5000 mAh, Android 7.0
За продуктивність Oukitel K5000 відповідає сучасний MediaTek MT6750T. 64-бітний чіп спочатку проектувався для середнього і бюджетного сегмента, і складається з 8 ядер Cortex A53. Чотири ядра, що працюють на частоті 1.5 ГГц і підключаються в моменти, коли потрібна висока продуктивність, а чотири – на частоті 1 ГГц і забезпечують постійні обчислення з низьким навантаженням і мінімальним споживанням енергії.
В якості основної камери в K5000 виступає сенсор Sony IMX135 з фазовою фокусуванням, роздільною здатністю 13 Мп (інтерполяція до 16 Мп) і оптикою з діафрагмою f/2.0. За селфи відповідає матриця Samsung S5K3P3 (вона на 16 Мп, але з-за інтерполяції дозвіл фотографій досягає 21 Мп).

Безрамковий 5,7-дюймовий дисплей, покритий міцним зігнутим склом, приголомшлива гама колірних рішень, сканер відбитків пальців змусять оточуючих милуватися вашим придбанням. Сам екран має не рекордний, але все ще достатня для непоганий деталізації дозвіл в 1440x720 пікселів, хорошу яскравість і контрастність, що не поступається OGS-панелям найближчих опонентів.
У K5000 встановлюється легкий і досить дорогий акумулятор об'ємом 5000 мАч. Виготовляється батарея виробником SCUD за літій-полімерної технології.
Реальні фото товару:




Технічні характеристики Oukitel K5000:
- Мережа: 2G (850/900/1800/1900 МГц), 3G (900/2100 МГц), 4G (B1/3/7/8/20)
- Платформа: Android 7.0 Nougat
- Дисплей: 5,7", 1440 x 720 крапок (18:9), 282 ppi, IPS LTPS, 2,5 D-скло Asahi Dragontrail
- Камера: 13 Мп (інтерполяція до 16 Мп), фазовий автофокус, f/2.0, сенсор Sony IMX135, світлодіодна спалах, запис відео 1080p@30fps
- Фронтальна камера: 16 Мп (інтерполяція до 21 Мп), f/2.0, сенсор Samsung S5K3P3, спалах
- Процесор: MediaTek MT6750T, 8 ядер ARM Cortex-A53 (4х1,5 ГГц + 4х1 ГГц)
- Графічний чіп: ARM Mali-T860, 650 МГц
- Оперативна пам'ять: 4 ГБ LPDDR3
- Внутрішня пам'ять: 64 ГБ
- Карта пам'яті: microSD (до 128 ГБ)
- Сканер відбитків пальців
- GPS, ГЛОНАСС
- Bluetooth 4.0
- Wi-Fi (802.11 a/b/g/n), 2,4/5 ГГц
- USB Type-C
- Підтримка SIM: nano-SIM+nano-SIM, гібридний лоток
- Акумулятор: 5000 маг, зарядка 5В/2А
- Розміри: 152,1 x 73,1 x 10,8 мм
- Вага: 220
У нашому магазині ви також можете придбати інші моделі смартфонів
Подивитися весь асортимент магазину
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oukitel |
| Країна виробник | Китай |
| QWERTY-клавіатура | Ні |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат, Пластик, Скло |
| ОС | Android |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Поперемінний |
| Стан | Новий |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 5.7 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1440 x 720 |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Кольоровий екран | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 208 г |
| Висота | 152.1 мм |
| Товщина | 10.8 мм |
| Ширина | 73.1 мм |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Ємність акумулятору | 5000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Мультимедіа | |
| Запис відео | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 13 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 16 Мп |
| Фотокамера | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 GB |
| Процесор | MediaTek MT6750 |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відеопроцесор | Mali-T860 |
| Колір | Золотий |
- Ціна: 3 499 ₴




