TV-Приставка Xiaomi Mi Box 3 2/8 Gb International Edition
в наявності, відправка протягом 24 годин,
доставка 1-3 дні!!!
Приставка від Xiaomi отримала потужну апаратну начинку і широкі функціональні можливості. Девайс транслює відео у форматі 4К – оцініть точне відтворення найдрібніших деталей в улюблених фільмах і телепередачах. Пульт дистанційного керування і підтримка високошвидкісного стандарту Wi-Fi помітно спрощують процес роботи з TV-тюнера. Нова Smart TV Xiaomi Mi Box 3 – інноваційна приставка для яскравого відпочинку без будь-яких обмежень.

Одне з важливих поліпшень, це новий 64-бітний процесор Cortex-A53 замість застарілого 32-бітного Cortex-A9, який значно підвищив продуктивність новинки. Потужність гаджета дозволяє спокійно запускати будь-які додатки, швидко шукати необхідну інформацію в Мережі, використавши весь потенціал Smart TV. Інноваційний роз'єм HDMI 2.0 a, порти AV і USB 2.0 дозволяють підключати сторонні пристрої.

Що стосується бездротових інтерфейсів, Mi Box 3 2/8 International Edition підтримує Wi-Fi 802.11 ac Dual band 2.4/5 ГГц і Bluetooth 4.1. Окремим приємним сюрпризом ТВ-приставки є її пульт дистанційного управління. Його основна «фішка» - кнопка голосового контролю, маленький, але дуже корисний елемент, використання якого істотно поліпшить і спростить процес роботи.

Реальні фото товару:


Характеристики:
- Виробник: Xiaomi
- Модель: Mi Box 3 2/8 GB Міжнародна версія
- Тип: Медіаплеєр TV Box
- Центральний процесор: Cortex-A53 64-bit (4-х ядерний, c частотою 2.0 ГГц)
- Графічний процесор: Mali 450 750MHz
- Дозвіл: 4К (3840 × 2160) Ultra HD відео з частотою 60 кадрів в секунду
- Режим HDR: Так
- Оперативна пам'ять: 2 ГБ DDR3
- Вбудована пам'ять: 8 ГБ
- Операційна система: Android TV 6.0
- Стандарти зв'язку: Двосмуговий Wi-Fi 802.11 a, c, частота 2.4/5 ГГц і Bluetooth 4.1
- Аудіо: Dolby Digital Plus і DTS 2.0
- Особливості: Спеціальна функція PatchWall, підтримка Miracast/ WiDi/ DLNA/ AirPlay
- Додатково: Пульт дистанційного керування з функцією голосового управління
- Інтерфейси: HDMI 2.0 a ×1, USB: USB 2.0 ×1
- AV: 3.5 мм аудіо роз'єм ×1
- Роз'єм живлення ×1
- Вага: 176.5 грам
- Розміри, мм: 101 x 101 x 19.5
Комплектація:
- Медіаплеєр TV Mi Box ×1
- Bluetooth пульт з голосовим управлінням ×1
- Кабель HDMI ×1
- Зарядний пристрій ×1 Батарейки
У нашому магазині ви також можете придбати інші смарт-гаджети
Подивитися весь асортимент магазину
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Виходи | HDMI, Jack 2.5/3.5 mm |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Інтерфейси | Wi-Fi, Ethernet, USB, Bluetooth |
| Багатоканальний звук | DTS-HD, Dolby Digital Plus |
| Оснащення | ІК управління, Доступ в інтернет, Smart TV, Кардрідер, Можливість запису (рекордер), IPTV |
| Підтримувані носії | USB накопичувач |
| Портативний | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | IPTV приставка |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вбудована пам'ять | 8Гб |
| Висота | 19.5 мм |
| Довжина | 101 мм |
| Ширина | 101 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Оперативна пам'ять | 2Гб |
| Операційна система | Google Android |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна роздільна здатність відео | 3840x2160 |
- Ціна: 1 699 ₴









