Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Смарт Android TV Box Tanix TX3 Mini L 2GB + 16GB
в наявності, відправка протягом 24 годин,
доставка 1-3 дні!!!
Приставка TX3 mini з 4-ядерним процесором,2 ГБ оперативної пам'яті і операційною системою Android
7.1.2. Приставка підходить для перегляду потокового відео в FullHD і навіть в 4K. Основними достоїнствами
цієї моделі є: компактність, якість збірки і висока якість зображення.

Завдяки графічному процесору Mali 450 пристрій легко відтворює фільми у форматі 1080P Full HD,
Ultra HD (4K 30 Hz). Tv Box підтримує режим 3D. Інтернет до приставки TX3 MINI L Ви можете підключити або
через WiFi або на пряму через LAN кабель (до 100 Мб). TX3 MINI L працює на операційній системі Android
7.1.

Реальні фото товару:



Характеристики:
- Процесор Amlogic S905W
- Максимальна роздільна здатність Ultra HD (3840×2160)
- Кількість ядер 4
- Частота ядер 1.5 ГГц
- GPU Mali-450
- Оперативна пам'ять 2 ГБ
- Об'єм вбудованої пам'яті 16 ГБ
- Операційна система Android 7.1
- Функціональність IPTV, OTT, Веб-браузер, Відтворення образів Blu-Ray дисків, Вбудований торрент, Підтримка інтернет-сервісів
- Оснащення Картрідер
- Інтерфейси DLNA, Ethernet (100 Мбіт/с), HDMI, Miracast, USB, Wi-Fi
- Відеовиходи AV, HDMI
- Аудіовихіди Цифровий оптичний
- Органи управління Класичний пульт ДУ, Підтримка клавіатури і миші
- Підтримувані карти пам'яті microSD до 32 Гб
- Підтримувані формати відео 4K@30fps, H. 265, AVI, H. 264, VC-1, MPEG-2, MPEG-4, DIVD/DIVX, Real8/9/10, RM,RMVB, PMP, FLV, MP4, M4V, VOB, WMV, 3GP, MKV
- Підтримувані аудіо формати MP1, MP2, MP3, WMA, OGG, AAC, M4A, FLAC, APE, AMR, RA, WAV
- Розміри 105 x 105 x 15 мм
Комплектація:
- Приставка TX3 MINI L
- Пульт ДУ
- Блок живлення
- Кабель HDMI
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tanix |
| Країна виробник | Китай |
| Виходи | HDMI, Jack 2.5/3.5 mm |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Інтерфейси | Wi-Fi, USB, Ethernet |
| Багатоканальний звук | DTS |
| Оснащення | ІК управління, Доступ в інтернет, Smart TV, Кардрідер, Можливість запису (рекордер), IPTV |
| Підтримувані носії | SD, USB накопичувач |
| Портативний | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | IPTV приставка |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вбудована пам'ять | 16Гб |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Оперативна пам'ять | 2Гб |
| Операційна система | Google Android |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна роздільна здатність відео | 3840x2160 |
- Ціна: 1 039 ₴









