Екшн камера Xiaomi Yi Sport Basic Edition
в наявності, відправка протягом 24 годин, доставка 1-3 дні!!!
(можлива доставка накладним платежем)
Екшн камера Xiaomi Yi Sport – на всі випадки життя як основна камера, варіант для подорожей або екстрім камера. Розважайтеся, записуйте і фотографуйте одночасно синхронізувати з телефоном в будь-який час.

Камера не вимагає ніяких особливих налаштувань. Вона елементарно підключається через bluetooth до смартфону або планшету і дозволяє миттєво знімати фото і записувати відео.
При цьому ви тут же зможете поділитися їм в соцмережах чи блогах, що робить її незамінною для журналістів, блогерів або просто соціально активних людей.
З екшн-камерою Xiaomi це легко і просто. А її компактні розміри дозволять зняти все це з самих цікавих ракурсів
Yi Action Camera може занурюватися на глибину до 40 метрів (при використанні спеціального аквабокса), що буде дуже корисно в басейні аквапарку або на море.
Пристрій може бути закріплено де завгодно, навіть на кота.
Камера має стандарний 1/4"-20-кріплення для штатива. Також камера Yi Action Camera може віддалено управлятися зі смартфона за допомогою програми на Android і iOS.
Управління камерою відбуватися завдяки з'єднанню WiFi або Bluetooth 4.0 LE.
Камера дозволяє знімати відео Full HD на швидкості до 60 к/с. На борту матриця CMOS-сенсора Sony Exmor R. Об'єктив з кутом огляду 155 градусів і діафрагмою f2.8. Камера підтримує карти пам'яті Micro SD до 64 Гб. Важить Xiaomi Yi всього 72 грама.
Характеристики:
Процесор обробки зображення: Ambarella A7LS
Лінза: асферична скляна лінза з діафрагмою f2.8
Кут: 155°
Матриця: Sony Exmor R BSI Back-illuminated CMOS
Дозвіл: 16 МП (4608x3456)
Швидкість зйомки: до 60 к/с в режимі Full HD 1080p
Вбудований гіроскоп
Мікрофон: 2-канальний стерео
3-х мірна функція шумопониження
Підтримка карт пам'яті Micro SD до 64 Гб
Робота під водою на глибині до 40 метрів (при використанні аквабокса)
Стандартний 1/4"-20-кріплення для штатива
Управління камерою через додаток смартфона
Режими зйомки:
Фото
Timelaps
Ультракороткая витримка
Довга витримка (3-15 сек)
Акумулятор:
Літій-полімерний
Виробник: Panasonic
Ємність: 1100 мА/год
Зв'язок:
WiFi (до 100 м)
Bluetooth 4.0 LE
Роз'єми:
Micro USB
HDMI
Комлектація:
Камера
USB-кабель
Акумулятор
Керівництво користувача
У нашому магазині ви також можете придбати інші моделі відеореєстраторів і екшн камер
Подивитися весь асортимент магазину
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Об'єм накопичувача | 64 GB |
| Підтримувані носії | HDD |
| Підтримка Full HD | Так |
| Стан | Новий |
| Тип відеокамери | Екшн-камера |
| Формати запису | HD, Full HD |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 72 г |
| Висота | 42 мм |
| Глибина | 21.2 мм |
| Ширина | 60.4 мм |
| Матриця | |
| Кількість матриць | 1 |
| Кількість мегапікселів | 16 Мп |
| Тип матриці | CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.8" |
| Інтерфейси | |
| Підтримувані карти пам'яті | miniSD |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Фоторежим | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід/Вихід | microHDMI microUSB |
- Ціна: 1 899 ₴








